Pokémoni na Liškách u Bechyně 2017

Podzimní oddílová výprava se těšila hojné účasti skautů a vlčat, sychravému počasí navzdory. V základně Lišky u Bechyně nás tentokrát překvapil legendární Eš Kečum. S ním jsme se vydali do tajemného světa pokemonů. Ten však ohrožoval zlý Teodor, ďábelský prodavač z papírnictví, který kradl dětem pokemony a snažil se celou pokemoní říši zničit.

Hned z rána začal tvrdý výcvik s trenérem chobotničákem. Abychom měli kam shraňovat své úlovky, vytvořil si každý vlastní pokédex. Lovu kartiček jsme se pak věnovali skrze rozličné úkoly: svou obratnost jsme vyzkoušeli na záludné opičí dráze, mozkové závity potrápili při kvízu a smysly při slepém rozpoznávání chutí. Vyblbnuli jsme se notně i u netradiční svačiny v podobě mrkve na špagátu.

S kartičkami pokemonů jsme svedli nejeden zápas a připravili se na závěrečné klání s ďábelským papírníkem Teodorem, kterého jsme však porazili jednou provždy. Při noční stezce odvahy jsme porazili i zbytek svých strachů a mohli zaslouženě na kutě. Jen roveři si šli vychutnat noc venku, ale jelikož se předtím dosti stahali při terénního sjezdu bobem, spalo se jim jistě dobře.

Podívejte se na všechny fotky!