Želvy Ninja v Meznu 2016

2 Naše oddílová výprava v listopadu byla spíše výpravou vpravdě zimní. To však neodradilo nebojácných pětadvacet účastníků, kteří se s námi do Mezna vydali. Pátečního večera jsme byli diváky ve studiu televize BBC, která natáčela v mimořádném vysílání rozhovor s potrhlým vědcem, který vynalezl zázračnou tinkturu, která léčí a preventuje všechny nemoci světa. Nechali sme se dokonce přesvědčit k otestování tohoto léku – a nutno podotknouit, že na svou zázračnost chutnal nevalně.
5Ráno však vědcovu sklepní laboratoř někdo vykradl! Nebyl to nikdo jiný než odporák-záporák Trhač, který se kořist rozhodl zneužít k ovládnutí světa. Naštěstí se včas objevili naši superhrdinové – Želvy Ninja – naši mladí vedoucí, kteří po požití léku zmutovali do roztodivné podoby, ale získali superschopnosti.
1517

Spojili jsme naše síly a zapudily všechny tři příšery, které Trhač stvořil za pomocí ukořistěných chermikálií. Museli jsme zapojit hrubou sílu, ale i intelekt a skautské dovednosti. Hodila se nám jak obratnost, tak umění odlévání stop i rozdělávání ohně (a to na sněhu!). Po našich úspěších jsme se posílili bramboračkou, exkluzivně vydávanou ve dvou variantách: na indický či italský způsob!

A pak už jsme se vydali na zneškodnění hlavního záporáka – Trhače. Večerní souboj jsme vyhráli na plné čáře a po zapětí několika oslavných písní s kytarou jsme po zásluze ulehli.

PODÍVEJTE SE NA VŠECHNY FOTKY